…bağlılığı artıran global ortağınız
Ct
Ocak 14, 2017

Büyük ve küçük organizasyonlar İki nedenden dolayı inovasyon fikri ile mücadele ediyorlar. Birincisi, yenilikçiliğin karmaşık olması ve organizasyonun her düzeyinde bir endişe kaynağı olmasıdır. İkincisi ve daha da önemlisi, inovasyonun statik bir hedef olmadığı, daha doğrusu projesi bitmeyen bir süreç olması gerçeğidir.

Devamı - by Ufuk Aytas
Pt
Nisan 04, 2016

PMP sertifikanızın devam ettirilmesini sağlayan, "PDU" adı verilen kredilerin tamamını Dale Carnegie eğitimleri ile doldurabileceğinizi biliyor musunuz?

Devamı - by Ufuk Aytas
Pt
Nisan 04, 2016

2 Nisan 2016 tarihinde #DCSohbet’16 başlığı altında "İletişim Şahane" ana temasıyla Dale Carnegie Akademi ve Social Thinks ortaklaşa önemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Bundan sonra her ay düzenleyecekleri ve farklı sektörlerden profesyonellerin katılımıyla gerçekleştirecekleri #DCSohbet16’ın ilk konukları biz insan kaynakları bloggerları oldu.

Devamı - by Ayse Basak Cakir
Ct
Mart 12, 2016

6 adımdan oluşan takım döngüsü aşamalarını konu alıyoruz...

Devamı - by Ayse Basak Cakir
Pe
Mart 10, 2016

Bir işyerinde iş profesyonelleri kişilerarası iletişim söz konusu olduğunda, çalışanları veya kendilerini, insanlar ile ilgili bir organizasyonda liderlik, ya da sadece işyerinde etkili iletişim becerilerini öğretmeye yardımcı olacak bir araç olarak "Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı " ‘na başvuruyor. Dale Carnegie iş başarısı üretmek için temel prensiplere dayanır.

Devamı - by Ufuk Aytas
Pt
Ocak 04, 2016

İş toplantılarının kuralları artık değişti. Sanal toplantılar global iş dünyası içerisinde hızla tercih edilen bir seçenek halini aldı. Bu teknolojiyi etkin kullanabilmek beraberinde buna uygun iletişim yetkinliği ve planlama tekniklerini kazanmayı gerektirmektedir. Dale Carnegie Akademi’nin hazırladığı “Sanal Toplantılarınızı Canlandırın” kitapçığı, sanal toplantılara hazırlanma süreciniz için ve sanal toplantıları daha etkin bir biçimde yönetmek için size ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi verecek.

Devamı - by Ufuk Aytas
 


Bizi takip edin:

 
Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726  Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

 

© 2017 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com