…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Momentor Gelişim Takip Sistemi

olcmedegerle-0191v2

Kurumların İnsan Kaynakları Yönetimi’nde önemli bir ihtiyaç konusu olan çalışanların gelişim planlarının yönetilmesi konusunda Türkiye Distribütörü olduğumuz Momentor ile bu ihtiyaca çözüm sunuyoruz.

Web tabanlı online bir sistem olan Momentor sayesinde, çalışanlar, kurumca tanımlanabilecek hedefler içinden hedeflerini belirliyor, belirledikleri hedeflere yönelik somut aksiyon planlarını oluşturuyorlar. Bir tarafta Momentor, oluşturulan hedefleri ve aksiyon planlarını takip edip, çalışanlara gerekli hatırlatmaları yaparken, bir taraftan da gerek iç veya dış koçlar, insan kaynakları sorumluları ve diğer sponsorlar söz konusu gelişim takip sistemine dahil olabiliyorlar.

Bireysel ve konsolide grup raporlamaları sayesinde artık kurumu ileriye taşıyacak olan çalışanların gelişimleri planlanabiliyor, kaydediliyor, takip edilebiliyor ve raporlanabiliyor. Momentor Gelişim Takip Sistemimiz sayesinde, artık gelişimin ROI’sini ölçebiliyoruz. Momentor Gelişim Takip Sistemini gerek sunduğumuz eğitim, koçluk, değerlendirme merkezi hizmetlerimizin bir tamamlayıcısı olarak, gerekse diğer hizmetlerimizden bağımsız bir çözüm olarak kurumların hizmetine sunuyoruz.

 

MOMENTOR DESTEKLİ GELİŞİM PROGRAMLARI
 Broşür (PDF)

 

ROI Odaklı Eğitim Tasarımında Yeniden Öğrenme

Konuşmacı: Dr.Çağlayan Bodur

momentor-brosur   video-pr

 

 

 


Bizi takip edin:

 
Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726  Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

 

© 2017 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com