…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
1912'de kurulan Dale Carnegie Eğitim, bir insanın kişisel gelişimin gücüne olan inancından yola çıkarak, dünya çapında yaygın bir ofis ağına sahip, performansa dayalı bir eğitim firması haline gelmiştir. Biz, iş dünyasındaki insanlara, olumlu, istikrarlı ve karlı sonuçlar elde edebilmeleri için, becerilerini geliştirme ve performanslarını artırma fırsatı sunuyoruz.

Dale Carnegie’nin orijinal bilgi tabanı sürekli güncellenmekte, genişletilmekte ve neredeyse yüz yıllık gerçek iş hayatı tecrübelerine göre işlenmekte, geliştirilmektedir. Dünya çapında çalışmakta olan 160 adet Carnegie Sorumlu Müdürü, iş hayatındaki bilgi ve performansımızı arttırmak üzere eğitim ve danışmanlık hizmetlerini her ölçekteki ve her sektörden şirketle paylaşmaktadırlar. Bu kolektif ve global tecrübenin sonucunda, müşterilerimiz, bizim bu sürekli gelişen ve büyüyen iş zekası birikimimize güvenmekte ve istedikleri iş sonuçlarını elde etmektedirler.

Merkezi Hauppauge, New York’da bulunan Dale Carnegie Eğitim, Amerika Birleşik Devletleri’nin tüm 50 eyaletinde ve dünyada 80’i aşkın ülkede temsil edilmektedir. 2700’den fazla eğitmen, Dale Carnegie Eğitim Programlarını 80’i aşkın ülkede 25’in üzerinde farklı dilde sunmaktadırlar. Dale Carnegie Eğitim dünya çapında iş dünyasına hizmet vermeye kendini adamış bir eğitim kurumudur. Dünyada şimdiye kadar 8 milyona yakın insan, Dale Carnegie Eğitim programlarından birini tamamlamıştır.

Dale Carnegie Eğitim, işlerine değer katabilmeleri için insanların ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve uygulamaları onlara sunan programlar tasarlayarak, pratik, etkili ve kolaylıkla uygulanabilir prensipler ve süreçler üzerinde durur. Başarıları ispatlanmış çözümlerle gerçek dünyadaki zorluklar arasında bağ kurarak sunduğu eğitimlerle, Dale Carnegie Eğitim, insanların içindeki "en iyi"yi ortaya çıkartan bir lider kuruluş olarak uluslararası düzeyde tanınmaktadır.

Dale Carnegie Eğitim & İlişkiler

ISO 9001 Kalite Standartları Sertifikamızın ve Dale Carnegie Eğitim’in kaliteye olan bağlılığının bir parçası olarak, eğitimlerimizin etkinliğini ölçmekteyiz. Dünya çapında sürekli devam eden müşteri memnuniyeti anketimize verilen cevaplara göre Dale Carnegie Eğitimi almış olan kişilerin %99’u aldıkları eğitimden memnun olduklarını dile getirmektedirler.

 
Facebook
  

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com