…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Kalıcı Davranış Değişikliği oturumu ile Dale Carnegie Genel Müdürü, Dilek Faka'nın konuşması

ikzirvesi-momentor
 İK Zirvesi Momentor Oturumu

Geçtiğimiz ay düzenlenen Smart Simplicity İnsan Kaynakları Zirvesi’ne, Çalışanların Gelişim Yolculuğunda Zincirin Son Halkası: MOMENTOR Online Takip Platformu ile Kalıcı Davranış Değişikliği oturumu ile Dale Carnegie Türkiye Genel Müdürü, Dilek Faka konuşmacı olarak yer aldı.

 
 
 

Dale Carnegie Türkiye "Momentor" ile İnsan Kaynakları Zirvesin'deydi.

 
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, 17- 18 Şubat 2016 tarihlerinde "Smart Simplicity / Akılcı Sadelik" teması ile İstanbul Lütfi Kırdar'da gerçekleştirildi.
 
Sektör profesyonelleri ve üniversite öğrencilerinin geniş katılım gösterdiği 2015 yılında liderlerle yapılan araştırma sonucuna göre belirlenen "Akılcı Sadelik / Smart Simplicity" teması ile İnsan Kaynakları Zirvesi dünyaca ünlü isimleri aynı sahnede buluşturdu. Global markaların üst düzey yöneticilerinin de katıldığı zirvede liderler iş dünyasındaki tecrübelerini anlattı.
 
Binlerce kişi ağırlayan 21. İnsan Kaynakları Zirvesi ile İstanbul Lütfi Kırdar bu yıl da dünyaca ünlü isimlerin sunumlarıyla sektörde yaşanılan gelişme ve yeniliklerin anlatılmasına sahne oldu.
 
Konuşmacı sunumlarının yanı sıra özel oturumlar, çalışma grupları, fuar gibi birçok farklı etkinliğin de yer aldığı İnsan Kaynakları Zirvesi’ne bu yıl Dale Carnegie Türkiye hem Genel Müdürü Dilek Faka'nın Çalışanların Gelişim Yolculuğunda Zincirin Son Halkası: "MOMENTOROnline Takip Platformu " ile Kalıcı Davranış Değişikliği oturumu hem de fuar alanındaki standı ile katılım sağladı.
 
18 Şubat tarihinde Smart Simplicity İnsan Kaynakları Zirvesi'ne, 14:10 – 14:45 saatleri arasında Çalışanların Gelişim Yolculuğunda Zincirin Son Halkası: "MOMENTOR – Online Takip Platformu " ile Kalıcı Davranış Değişikliği oturumu ile Dale Carnegie Türkiye Genel Müdürü, Dilek Faka katıldı. Farklı sektörlerden onlarca kişinin yoğun ilgi gösterdiği oturumda Dilek Faka, katılımcılara; kişisel değişim döngüsü, kurum çalışanının gelişimi, gelişimin önündeki engelleri ve bu konularda alınması gereken aksiyonları aktardı.
 
Oturumu esnasında en ilgi çekici başlıklar arasında yer alan eğitim performans sonuçlarını rakamlarla sunan Dale Carnegie Türkiye Genel Müdürü Dilek Faka; MOMENTOR online takip platformuyla ölçme ve değerlendirme sonrası, sınıf içi eğitimde ve eğitim sonrasında oluşan kişsel farkındalık ile hedeflenen gelişimi, gerçek iş ortamına taşıyıp kalıcı davranışsal değişime dönüştürmenin yollarından bahsetti. Kişisel gelişim ve değişim sürecinde kişilere bir çok fayda sağlayan MOMENTOR, aynı zamanda kurumlara da program sonrasında ROI (yatırımın geri dönüşü)'nin davranışsal boyutta verilmesi, gerçekleşen davranışsal değişimin somut olarak ölçülmesi gibi bir çok konuda da fayda sağlamaktadır. MOMENTOR hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.dalecarnegie.com.tr/mobile/imap/gelisim-takip-sistemi adresini ziyaret edebilir ya da 0212 324 12 14 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Periscope üzerinden canlı yapılan bağlantı ile oturuma katılamayan yüzlerce profesyonel de online olarak oturumu takip etme fırsatı yakalamıştır.
 
 

Geri

 
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com