…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Bireysel İş Koçluğu

local_picture_v01
Amacımız iş hayatında geldiğiniz noktada daha başarılı, daha verimli olmanız, yaptığınız işten keyif almanız ve üst basamaklara daha hızlı çıkmanıza destek olmaktır. 

Bireysel iş koçluğu (business coaching) modelimiz, kişilere yöneticilik, liderlik, üst düzey yöneticilik ve topluluk önünde etkili konuşma konularında destek vermeyi hedeflemektedir.

Sunduğumuz koçluk hizmetinde, Dale Carnegie’nin 100 yıla yaklaşan sürede ülkemiz dahil 86 ülkedeki başarısı kanıtlanmış koçluk tecrübesini ve know how’ını kullanıyoruz.

Koçluğu, uluslararası Dale Carnegie Koçluk sertifikasyonundan geçmiş, uzun yıllar profesyonel iş hayatı, yöneticilik ve aynı zamanda eğitmenlik tecrübesine sahip koçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Sunacağımız bireysel iş koçluğunun kapsamını ve süresini belirlemek için koçluk alacak kimse ile ihtiyaç analiz toplantısı yapılmaktadır. Yapılan analiz, ihtiyaca ve talebe göre 360 derece değerlendirme yapılarak detaylandırılabilmektedir.

Bireysel iş koçluğu için daha kapsamlı bilgi ve çözüm önerilerimiz için Müşteri İlişkileri Yöneticilerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com