…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
UNDP-Testimonial

UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) olarak çeşitli ülkelerde çalışan operasyon takımlara yönelik bir günlük 'Zaman ve Stres Yönetimi' workshopunu İngilizce olarak almayı talep ettik.

Bu alanda yaptığımız araştırma sonucunda Dale Carnegie'nin uygun olduğuna karar verdik. "Dale Carnegie" markası zihnimizde; motivasyon ve iş yeri kavramlarını çağrıştırıyor. Kurumla çalışmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar birçok konuda çok daha bilinçlendik.

Dale Carnegie Türkiye'nin beklentilerinizin üstüne çıkan üç özelliği olarak; zamanlamada mükemmellik, organizasyon aşamasında esneklik, takip sisteminin iyi olması olarak sıralayabiliriz. Verimli bir workshop yürütülmesi açısından başkalarına da öneririm.

Dale Carnegie Türkiye eğitmeni workshop sırasında, katılımcıların günlük rutinleri konusunda bilgilenmelerini sağladı. Dağıtılan kitapçık birçok yolculuğumda bana eşlik eden her an göz attığım bir kaynak oldu. Dale Carnegie Türkiye satış danışmanı, bu eğitimi organize etmemizde bize her aşamada çok destek oldu, bunu özellikle belirtmek isteriz.

Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com