…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Koçluk desteği

• Allergan Finans Ekibinin daha etkin ve verimli çalışması için koçluk desteği alma ihtiyacı duydum. Eğitim departmanımızın önerisi ile DC Akademi ile bağlantıya geçtik. DC Akademi Genel Müdürü ihtiyacımızı çok net anlayıp bize anlamlı ve uygulanabilir bir yol haritası çizdi.

• "Dale Carnegie" markası zihnimde Etkin ve verimli yönetim, koçluk ve eğitimi çağrıştırıyor.

• DC Akademi ile yaptığımız koçluk seyahati ekibimle birlikte bende de değişim yarattı. Öncelikle ekibimi daha yakından tanıma fırsatı buldum. Günlük iş koşturması içinde ekibimdeki bireylerle ilgili farkına varamayacağım küçük ama önemli detayları görme şansım oldu. Bu farkındalık ekibimle kurduğumu ilişkiyi evirdi ve daha verimli ve açık hale getirdi. Bu sayede kendimize 2017 yılı sonu için koyduğumuz oldukça iddialı hedeflerimize Aralık 2017 ortasında ulaşmıştık.

• Daha efektif ve verimli çalışan bir ekip olduk. Aynayı hep başkasına çevirmekten ziyade kendine de çevirebilen bir ekibe dönüştük; yani sorun odaklı olmaktan çıkıp çözüm odaklı olmaya başladık.

• Eğitimler boyunca katılımcıların dikkatini en yüksek seviyede muhafaza etmek, teoriyi desteklemek için verilen örnekler, eğitimler sonrasında ekibin yöneticisine ekip ile ilgili verilen öneriler (ben bunlardan oldukça faydalandım)

• Etkin ve verimli ekipler kurmanın pratik ve uygulanabilir yollarına işaret etmekle birlikte ekiplerimiz ve kendimizle ilgili değiştiremeyeceğimiz konuların da farkına varmamıza yardımcı olan bir süreci sağladığından DC Akademi’yi başkalarına da önerebilirim.

Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com