…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Boyes Turner
Her konuda hizmet sunan bu hukuk firması 5 yıldan az bir süre zarfında bir birleşme yaşamaksızın büyüklüğünü ikiye katladı ve İngiltere’nin Güneyindeki en başarılı hukuk firmalarından biri haline geldi.

Karşılaşılan Zorluk 

İnsanları geliştirmek ve takımlar halinde çalışmalarını sağlamak kesinlikle başarılı bir hukuk firması olmaya giden yolda çok kritik bir konu. Hizmet sektöründeki bir çok profesyonel firma bu konuya kafa yormuş ancak pek azı bu hususta başarıyı yakalamıştır.

Çözüm 

İyi düşünülmüş bir strateji başlı başına çok elzemdir, bunun yanında bir Dale Carnegie Danışmanının size yardım etmesi, fikirlerinizi tartışması, sürece muazzam değer katar ve her şeyin çok daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Dale Carnegie’nin işe ve duruma özel yaklaşımı pek çok kıdemli yöneticinin çok daha hızlıca insanların verimli bir şekilde gelişmesi gerekliliğine dair bilinç geliştirmelerini sağlamıştır. Böylece Dale Carnegie Eğitim Programları bu yöneticilerin koçluk ve mentorluk becerilerini arttırmıştır.

Sonuç 

İnsan Kaynakları işletmenin kalbine yerleştirilmiştir ve değişimin anahtar unsuru olarak kullanılmaktadır. Bu Boyes Turner’ın ilerlemesini ve firması için sağlam temeller atmasını hızlandırmıştır. Etkiler son derece görülebilir bir düzeyde olmuştur, çünkü firma servis tekliflerini kayda değer biçimde güçlendirmiştir. Bunun sonucu olarak müşteri tabanının genişlemesi ve de üçünçü parti bağımsız kuruluşlarca saygı ile bakılmaları gözle görülür derecede artmıştır.
 
“Dale Carnegie şirketimi öyle bir yere taşımama yardım etti ki, sonunda şirketim İngiltere’nin en iyi yerel hukuk firmalarından biri seçildi. Geçen beş yıl içerisinde çok hızlı büyüdük; 4 milyon sterlinden 10 milyon sterlinin üzerine, ve bu süreçte hizmet kalitemizi güçlendirdiğimiz gibi müşteri kalitemizi de arttırmış olduk.”
~ Andrew Chalkley, CEO ve Ortak.
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com