…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
HDR
1917’de kurulan HDR, çalışanların sahibi olduğu bir mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firması olarak müşterilerinin karmaşık projeleri yönetebilmesine ve sağlam kararlar alabilmelerine yardımcı olur. Bütünleşmiş bir firma olarak HDR müşterilerine pek çok hizmeti içinde barındıran teklifler sunar. 

Karşılaşılan Zorluk 

HDR, iyi insan ve iletişim ilişkileri olan teknik çalışanlarını birer lider haline getirmekte zorlanıyordu. "Fark ettik ki; çalışanlarımızı daha çabuk geliştirmeli ve onları müşterilerle olan zorlu iletişimlerimize cevap verebilecek konuma getirmeye ihtiyacımız vardı." George Little, HDR Mühendislik Inc’in Başkanı böyle söylüyordu. 

Çözüm 

HDR çalışanları 15 aylık bir çok fazlı eğitim programından geçtiler. 12 haftalık bu Dale Carnegie Kursu anahtar bir unsur niteliğindeydi. Dale Carnegie’nin uluslararası alandaki varlığı, HDR’ın 15 elemanını bir yerden bir yere seyahat etmenin getireceği zaman ve maliyet yüküne katlanmaksızın eğitime alınabilmelerini sağladı. 

Sonuç 

HDR sıra dışı bir büyümenin keyfini çıkartıyor ve bu sürece Dale Carnegie Mezunları önderlik ediyor. "Muhtemelen ilk üç yılda mezun olanların yüzde 40’ı şimdi yetki sahibi oldular ve yüzde 90’ı terfi aldılar. Bunun yanı sıra Kariyer Becerileri’nden mezun olanların firmada kalma oranları ezun olmayanlara göre çok daha yüksek." Diyor Chuck Sinclair, Genel Müdür Yardımcısı ve HDR Çevresel Kaynaklar Yönetim Grubu Bölge Direktörü. 

"Geçen iki yılda yüzde 29 ve 24 büyüme gösterdik. Bu yıl güçlü bir büyüme elde etmek için elimizde iyi bir fırsatımızın olduğu başka bir yıl. Bu türlü bir büyümeyi Dale Carnegie Eğitim olmadan asla elde edemezdik"

 -George Little, Başkan, HDR Engineering, Inc.
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com