…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Auto-Owners Insurance Company
1916’da kurulan ve merkezi Lansing Michigan’da olan sigorta şirketinin yıllık satış hacmi kaba olarak 4.4 milyar dolar ve bu da onu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük 20 mal ve kaza sigortası şirketi arasına sokuyor.

Karşılaşılan Zorluk  

Auto-Owners Insurance Company bağımsız mümessillerinin dikkati ve güvenilirliği için çaba sarf etmeliydi. Aynı zamanda da mümessillerinin hizmet kalitesine ilişkin çok sağlam bir itibari korumaları gerekir.

Çözüm

Auto-Owners, Dale Carnegie Eğitim ile el ele verdi. Bir eğitim programı tasarlandı ve katılımcıların tüm ABD’den Dale Carnegie Eğitim’e katılabilmeleri mümkün oldu.

Sonuç

Auto-Owner's, bireysel gelişimin ve büyümenin ilişkileri geliştirdiğine ve daha iyi iletişimin çok daha mutlu çalışanlara sahip olunmasına sebep olduğuna çok güçlü bir şekilde inanıyor. Ron Simon, CEO & Yönetim Kurulu Başkanı, Dale Carnegie Eğitim’in çalışanlarına “özgüveni çok daha yüksek” insanlar olma yolunda olumlu ve yapıcı bir şekilde koçluk yaptığını ve bunun da çok daha özgüvenli çalışanlara sahip olunmasına ve onların diğerlerini etkilemeye başlamasına yol açtığını belirtti. “Daha iyi insan ilişkileri ve iletişim becerilerine sahip olmak, topluluğumuzun daha kuvvetlenmesine, büyümesine, daha istikrarlı olmasına ve müşterilere hizmet sunma konusunda daha bir donanımlı olmasına sebep oldu” diyor Ron Simon.

"Çalışanlarımızın özgüvenli ve “ben bunu yaparım” tutumuna sahip olmalarını istiyoruz. Dale Carnegie Eğitim bu görevde bizim ortağımız.”

—Ron Simon, CEO & Yönetim Kurulu Başkanı
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com