…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Core Products
Uluslararası Core Products Firması 1988’de kuruldu. Kuruluş fikri terapi amaçlı kullanılan ürünlerin, onları giymek ve kullanmak açısından çok rahat olması gerekir. 

Karşılaşılan Zorluklar 

Core Products'ın büyümesi, bakım programlarındaki değişiklikler, rekabet tehdidi ve bir dizi maliyetli alımdan dolayı baltalanıyordu. Pazardaki konumlarını korumak ve finansal sağlıkları adına firmanın kurum kültürünü değiştirmeleri gerekiyordu. 

Çözüm 

Core Products'ın çalışanları 12 haftalık Dale Carnegie Kursundan geçirildiler. Bu kurs, katılımcıları sürekliliği olan bir 360 derecelik uygulama ve geri bildirim döngüsü içine dahil etti. “Benim için en önemlisi çalışanlarıma hep birlikte başarılı olabilecekleri bir atmosfer sunabilmek ve onlara hedeflerini gerek birey gerekse gurup olarak gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaçları olan araçları ve özgüveni verebilmekti” demiştir Phil Mattison.

Sonuç 

Core Products'ın Dale Carnegie ile çalışmaya başladığı 10 yıldan beri satışları 3 milyon dolardan 12 milyonun üzerine fırlamıştır.

"Dale Carnegie Eğitim kurum kültürümüze çok belirgin bir şekilde katkıda bulunmuştur. Hatta aslında bize katkıda bulunmaktan da öte, kurumumuzda ortak bir kültür yaratmada bize en büyük desteği vermiş ve o kültürü ayakta tutmamıza yardımcı olmuştur. Şirketimizde oluşturduğuz bu dostluk ve bir olma duygusu, çalışanlarımızı Dale Carnegie Eğitime gönderdikten sonra yaratılmış ve işletmemizin başarısında inanılmaz derecede değerli bir ögesi olmuştur."

Phil Mattison, Core Products' Başkanı ve Sahibi
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com