…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Green Mountain Coffee
Green Mountain Coffee Roasters  özel kahve endüstrisinde lider konumdadır. Ödüllü kahveleri, kahve pişirme teknolojileri ve sosyal sorumluluk faaliyetleriyle tanınırlar.

Karşılaşılan Zorluk 

Ana pazarında istikrarlı bir başarının keyfini çıkartan Green Mauntain Coffee Roasters genişleme eforlarına girişebileceklerine karar verdiler. Kurum kültürünü korumak ve çalışanlarını bu büyüme süreci içerisinde zorluklara hazırlamak için eğitim insiyatiflerini daha yüksek bir düzeye taşımaya ihtiyaçları vardı.

Çözüm 

Dale Carnegie’nin 12 haftalık temel kursu, Green Mauntain çalışanlarını zaman safhaları olan çok sıkı bir eğitim müfredatına daldırarak, dengeli bir bireysel koçluk programıyla ve gurup eğitimi ile desteklenmiş bir eğitimden geçirecekti. 12 hafta boyunca katılımcılar sürekliliği olan bir gelişim döngüsüne katıldılar ve bu süreçte aynı zamanda sınıftan işyerine de geçiş yaptılar. Bu geçişlerde, eğitimlerde gördükleri prensipleri işyerinde uygulamaya koyarak, iş arkadaşlarından geri bildirim aldılar.

Sonuç 

Yenilikçilikte ve yaratıcılıkta ilerleme ile fikir paylaşımlarının artması, çığır açan iş atılımlarının tomurcuk vermesini tetikledi. Yaptıkları projeler ve yaratıcı fikirleri, verimliliklerini arttırarak, istikrarlı bir büyüme yakalamalarına yardımcı oldu.

“İnsanlardaki değişimi gerçekten görebilirsiniz. Önemli derecede değişmişlerdir. İşe angaje olmuşlardır. İşlerin hallolması için o ekstra mesafeyi gitmektedirler.”   

Bob Stiller, Kurucu ve CEO, Green Mountain Coffee Roasters
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com