…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Örnek Olaylar

Dale Carnegie Eğitim, küçük büyük pek çok kurum ve şirket ile ölçülebilir iş sonuçları elde etmek amacıyla birlikte çalışmaktadır.

Örnek Olayları Ara

 
Urban Engineering, Inc.

Karşılaşılan Zorluk

Urban, bir yandan şirketin yeni sahiplerinin taleplerine cevap vermeye uğraşırken, bir yandan da çalışanları arasında iletişimi geliştirmeye çalışırken çok zorlu bir döneme girmişti. “Bazı insanların şirketi nereye götürmeye çalıştıklarıyla ilgili perspektifi anlamaya ihtiyacımız vardı. Açık ve net iletişim kuramıyorduk.” diyordu D’Alba.
 
 

Çözüm

Dale Carnegie Eğitim, ihtiyaca göre uyarlanmış, Urban’ın gereksinimlerine cevap veren bir Liderlik programı sundu. Eğitimciler, çalılaşanlar arası birbirini anlama becerilerini ve iletişimlerini geliştirmeye çalışırken dışarıdan bir danışman gibi değil, Urban’ın ekibinin birer parçasıymış gibi davrandılar.
 
 

Sonuç

“Birbirimizle iletişim kurma becerilerimiz olağanüstü gelişti. Bizim büyük çoğunluğumuz mühendislerden oluşmakta ve biz iletişim becerilerimiz pek de harika olmadığı, ama rakamlarla aramız iyi olduğu için mühendis olmuştuk. Ancak gördük ki; Dale Carnegie Eğitimini alan insanlar, gerektiği anda -önceden hazırlıksız da olsalar- gereken doğru davranışı gösterebilir hale geliyorlar ve çalışanlarının şirket vizyonunu anlamalarını sağlayıp, gereken aksiyonu almaları için de onları motive edecek bütün önemli unsurları içinde barındıran mesajları verip yerine ulaştırabiliyorlar.” Diyor D’Alba. Dale Carnegie Eğitim programı ona ve iş arkadaşlarına gerçek anlamda dinlemeyi ve ona göre birbirleriyle ve de müşterileriyle etkili iletişim kurmayı öğretti.
 
 
“Dale Carnegie Eğitim, çok zorlandığımız bir dönemimizden çıkmamızı sağlayan katalizör oldu ve lider kadromuzun ortak hedeflerimize daha sıkı odaklanmasına imkan verdi. O ortak hedeflerimiz de bu sayede herkes tarafından çok daha iyi özümsenmiş oldu. Dale Carnegie Eğitim, şirketimizin nasıl göründüğünü ve nasıl hissettiğini tamamen değiştirdi.”
 
-Edward M. D’Alba, Baş Mühendis, Başkan, Urban Engineering, Inc.
 
 
 
Geri

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com