…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Dale Carnegie İş Koçluğu Sertifika Programı

 

KOÇLUK SİSTEMİMİZ

kapak-fotov2

Dale Carnegie Koçunun en etkin sonuçları alması için izlediği sistem, gelişim alanlarını belirledikten sonra gelişim alanlarındaki performans engel(ler)ini belirlemek ve bu engel(ler)i aşmaya yönelik koçluk-mentorluk yaklaşımını sergilemektir.

Bu yaklaşım 100 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz sayesinde geliştirdiği hedef odaklı Dale Carnegie Koçluk süreci kapsamında sergilenmektedir.

Dale Carnegie Türkiye, ülkemizin dinamiklerini gözeterek; global bilgi ve tecrübe birikimi ile kurumlara ve bireylere iş odaklı koçluk hizmetleri vermekle birlikte koçluk sertifika programları düzenlemektedir.1-KOÇ-MENTOR YETİŞTİRİYORUZ

Dale Carnegie Koçluk-Mentorluk Eğitimleri İş Odaklı Koçluk-Mentorluk yapmak isteyen profesyonelleri, farklı seviyelerde tam donanımlı Dale Carnegie Koçu olarak yetiştiren, zamana yaygın ve uygulamalı formatta düzenlenen sertifikalı eğitim programlarıdır.

•    İş Odaklı Koçluk Sertifika Programı
Bu program, iş hayatında profesyonel koçluk yapma hedefine yönelik olarak; koçluk-mentorluk uygulamaları, görevlendirmeler, projeler ve kişisel değerlendirmeler ile desteklenen sınıf eğitimini kapsamaktadır. Programda kazandırılan yetkinlikler sonucu yapılan ölçümlemede, programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, Dale Carnegie Koçluk – Mentorluk sertifikası almaya hak kazanırlar. Eğtiim zamana yaygın formatta, toplamda 128 saat verilir.

•    İş Odaklı İleri Düzey Koçluk –Mentorluk Sertifika Programı
Katılımcılar, şirket yönetimi, liderlik ve yöneticilik, finansal yönetim, satış yönetimi, iş performansı, kariyer ve vizyon, takım yönetimi konularından bir veya birkaçında uzmanlaşmış olarak; dale Carnegie Koçluk-Mentorluk sertifikası almaya hak kazanarak bu hizmetleri sunabilecek beceri ve tecrübeye sahip olurlar. Eğitim zamana yaygın formatta, toplamda 64saat verilir.

•    Takım Koçluğu-Mentorluğu Eğitimi
İş performansı yüksek olan bir takım, ortak hedefe sahip, bu hedefe ulaşacak stratejisi, aksiyon planları ve sinerjisi plan; iletişi ve insan ilişkilerinin üst seviyede olduğu takımdır. Dale Carnegie Eğitim’de, takımları ve takım bireylerini bu tutum ve beceriye ulaştıracak yetkinlikleri kazandıracak, takım koçları-mentorları yetiştirilmektedir.

•    Kurumsal Koçluk-Mentorluk Eğitimi
Kurumların vizyonu ve hedefleri doğrultusunda, çalışanların gelişimlerinden sorumlu olan yöneticiler için hazırlanmış koçluk-mentorluk eğitimidir. Bu eğitimi başarıyla bitiren katılımcılar, kurumlarında profesyonel koçluk-mentorluk yaparak, iş performansının ve kurum bağlılığının en üst seviyeye çıkmasını sağlar.


2- KOÇLUK-MENTORLUK SİSTEMİ KURUYORUZ

Kurumlarda inşa edilecek koçluk-mentorluk sisteminde Dale Carnegie Eğitim’in çözüm ortaklığıyla, gelişim ve yüksek iş performansının sürekliliği sağlanmakta, çalışan bağlılığı artırılmaktadır.
 

3- KOÇLUK-MENTORLUK YAPIYORUZ

Dale Carnegie Eğitim’in global eğitmenlik sertifikasına sahip koçları tarafından verilen Bireysel ve Takımlara Yönelik Koçluk Hizmetleri ile doğru hedef belirlenerek, iş hayatında performansın artırılmasını sağlanır.
 

Eğitim Alanları

iMAP sürecimizi uygulayarak kazandırılan yetkinlikler altı farklı eğitim alanında sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda ilgilendiğiniz alanı seçin. 
Takım Oyuncusu Olma Liderlik Gelişimi Satışta Etkinlik Müşteri Hizmetleri Sunum Becerileri Süreç Geliştirme
 
Facebook
 
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com