…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

Koçluk Hizmetlerimiz

banner-koc

 

1) KOÇLUK EĞİTİM PROGRAMLARI

2 günden 16 güne kadar değişen sürelerde, koçluk vizyonu kazandırma, koçluk becerilerini geliştirme, koçlukta uzmanlaşma, koçluk mesleğini kazandırma olarak yürütme üzerine eğitim programları gerçekleştiriyoruz. Koçluk programlarımızın tamamı ICF tarafından sürelerine bağlı olarak farklı seviyelerde akredite edilmiştir. Aynı zamanda ISO-2001 kalite standartlarına sahip Dale Carnegie Koçluk Programlarının altında 103 yıllık 92 ülkeye yayılmış bilgi birikimi ve tecrübe yer almaktadır.

Dünyanın tecrübesi elinizin altında.

Toplam 16 gün süreli, %80’i uygulamalı ve ICF tarafından 242 saat süreli ACTP olarak akredite edilmiş Dale Carnegie İş Odaklı Koçlukta Uzmanlaşma Programının hedefi katılımcılarında koçluk becerilerini geliştirme, koçlukta uzmanlaşma ve koçluğu bir meslek olarak geliştirmedir.

Toplam 8 gün süreli, %80’i uygulamalı ve ICF tarafından 75 saat süreli ACSTH olarak akredite edilmiş sertifika programımızın hedefi katılımcıların koçluk becerilerini geliştirmektir.

  • Kısa Süreli Koçluk Programları (CCE)ICF-logo-color

Koçlukta vizyon kazandırma, koçluk becerilerini pekiştirme, koçlukta uzmanlık alanlarını geliştirme hedeflerine yönelik olarak 2-3 gün süreli gerçekleştirilen eğitim programlarımız olup, ICF tarafından CCE olarak akredite edilmiştir.

  • Kurumlara Özel Koçluk Programlarıicf

Kurumların iç koç ve mentor yetiştirme hedeflerine yönelik olarak farklı sürelerde ICF Akredite Koçluk programları düzenlenmektedir. Söz konusu programlarımız kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmaktadır.

 

2) BİREYSEL İŞ KOÇLUĞU:

ICF Akredite ACC ve PCC Dale Carnegie Koçlarımız ile, iş hayatına yönelik, yönetim becerileri, liderlik, firma yönetimi, etkili konuşma, değerlendirme merkezi performansı, kariyer gelişimi gibi farklı konularda bireysel koçluk hizmeti sunuyor, profesyonellerin kalıcı gelişimini ve performans artışını sağlıyoruz.

3) KURUMSAL TAKIM KOÇLUĞU:

Günümüz iş hayatında kurumlar, hedeflerine doğru motivasyonla hareket eden ve iş performansı yüksek takımlar ile birlikte ulaşmaktadırlar.

103 yıllık Dale Carnegie know how’ı ve kanıtlanmış metodolojimiz ile, takımların, kendi içindeki olumlu ve güvenli ortamı ve iş performasını arttırmaya yönelik takım koçluğu yapıyoruz.

 4) KURUMSAL SÜREÇ KOÇLUĞU

Günümüzde, kurumsal performansı geliştirmek için, sadece süreçlerin oluşturulması, geliştirilmesi yeterli olmamakta, aynı zamanda süreçte yer alan insanlarda istek uyandırmak ve değişimi benimsetmek de önem kazanmaktadır. İnsanlarda istek uyandırmanın ve değişimi benimsetmenin en etkin yolu süreçlere katmaktır. Çünkü insanlar oluşturulmasına katkı sağladıkları süreçleri desteklerler.

Bu yaklaşıma hizmet edecek şekilde; kurum çalışanlarını sürece katarak, koçluk ve mentorluk becerilerimiz ve yapılandırılmış araçlar ile kurumsal süreçlerin, çalışanlar tarafından kurulmasını, geliştirilmesini ve bu sayede sahiplenilmesini ve verimli bir şekilde iş sonuçlarına dönüşmesini sağlıyoruz.

 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com