…bağlılığı artıran global ortağınız
  Yazdır  

HER ŞEY BİREYSEL VE DOLAYISIYLA KURUMSAL BAŞARI İÇİN

13 Mart, 2015 07:40
?aglayan Bodur & Dilek Faka
 

 

Dale Carnegie Türkiye'nin vizyonu; iş ortaklarının güven duyduğu, uzun soluklu çözüm ortağı olmak. Bu çerçevede sunulan birçok hizmet var.

 
... Dale Carnegie eğitimlerinde başarının 5 anahtarı var: İnsan ilişkileri, iletişim, özgüven, liderlik, süreç yönetimi. Bu 5 ana başlıkta katılımcıların gelişimine odaklanıyor ve Faka da, "Dale Carnegie metodolojisinde önce kişiyi tanır, engellerini tespit eder gerçek ihtiyacın üzerine kurguladığımız eğitimlerle kalıcı çözümler yaratırız" bilgisini veriyor.
 
 ..."Üzerinde çalıştığımız ve gündemimizin üst sıralarında yer alanbir konu Takım Koçluğu" diyen Faka şöyle devam ediyor:
 
"Takımların performanslarını arttırmaya yönelik, takımı oluşturan bireyleri çatışmadan işbirliğine taşımayı, dolayısıyla da iş sonuçlarını arttırmayı hedefleyen çalışmalar gündemimizi oluşturuyor. Üstünde durduğumuz bir diğer alan da, kişilerin kariyerlerindeki terfi süreçleri boyunca girecekleri değerlendirmelerde başarılı olmaları ve kazanmaları gereken davranışsal yetkinlikler konusunda koçluk yapmak ve başarılı olmalarını sağlamak."
 
Yazının tümü BT Haber CO Mart 2015 sayısında.
 
 

Geri

 
 

Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sok. Tibaş Dalyan Konutları C Blok No: 24/6
Pk: 34726 Fenerbahçe-Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 216 504 47 36 ve Tel: +90 216 504 48 02

Bizi takip edin:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitesi tasarımı ve geliştirme: Americaneagle.com