Hakkımızda

hakkımızda

Dale Carnegie® Akademi, 1912 yılında kurulmuş olan, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde New York'ta bulunan ve dünya çapında faaliyet gösteren Dale Carnegie® Training'in Türkiye Lisansörüdür.

1997 yılında Done Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri olarak başladığımız hizmetlerimizi, 2006 yılından bu yana 100 yılı aşan, 92 ülkeye yayılmış evrensel ve güncel Dale Carnegie metodolojisi ve ülkemizde 400'ü aşan farklı büyüklükteki kurumda oluşmuş tecrübemizi ve bilgimiz ile birleştirerek sunmaktayız.

Dale Carnegie® Akademi'de, ISO 9001:2000 sertifikasına sahip tek global eğitim firmasının lisansörü olarak sunduğumuz eğitim programlarının yanı sıra koçluk, toplantı moderatörlüğü, ölçme değerlendirme ve gelişim takip sistemi hizmetlerimiz ile kurumlara, performanslarını artırma ve iş sonuçlarını geliştirme hedef ile çözüm ortağı oluyor, iş birliği sağlıyoruz.
 

VİZYONUMUZ

Dale Carnegie® Akademi olarak vizyonumuz, profesyonellerin ve kurumların performanslarını artırmaya ve iş sonuçlarını geliştirmeye yönelik sunulacak hizmetlerde ilk akla gelen çözüm ortağı olmaktır.


YÖNETİM EKİBİMİZ

İstanbul merkez ve Bölge sorumlularımız için tıklayın.

UZMAN KADROMUZ

Sunduğumuz üst standartlarda ki çözümlerimizi, sahip olduğumuz know how ve tecrübe ile tasarlıyor,

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN