Dünya Mutluluk Gününde, mutluluğunuzu katlayacak bir teklifimiz var!

17904397

#iştemutluyum etiketi ile işyerlerinde ya da çalışırken mutlu oldukları anları Instagram hesaplarından bizlerle paylaşan takipçilerimi arasından yarışmamızın kazananı belli oldu…

Kazanan takipçimizden, Instagram direkt mesaj aracılığı ile iletişim bilgilerini bizimle paylaşmasını rica ederiz.

Detaylı bilgiye İnstagram profil link’imize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İşbu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası, “Dale Carnegie #iştemutluyum” isimli Instagram yarışması ve bu yarışma üzerinden gerçekleşecek yarışmaya ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili uygulamaya katılan herkes bu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılır.
Katılım Koşulları:
1. Dale Carnegie resmi Instagram hesabı https://www.instagram.com/dalecarne... adresinde gerçekleşecek olan yarışma 20.03.2017 tarihi ve yarışma başlangıcından 27.03.2017 20:00 saatine kadar yapılacaktır.
2. 18(On sekiz) yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
3. Dale Carnegie ve Social Thinks çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
4. Yarışma süresince Instagram hesabı üzerinden #iştemutluyum hashtag’ini kullanarak fotoğraf paylaşan kullanıcılar arasından en çok beğeniyi toplayan 3 fotoğraf paylaşımı arasından, Dale Carnegie ve Social Thinks’in seçtiği 1 fotoğraf sahibine; ücretsiz 2 Seans İş Koçluğu Hizmeti armağan edilecektir. Ayrıca yarışmaya katılım gösteren herkes katılıma açık eğitimlerden %10 indirim kazanacak.
4.1. Jüri tarafından seçilen 1 fotoğrafının paylaşıldığı hesabın sahibinde, hediyesini kazanabilmeleri için https://www.instagram.com/dalecarne... adresinde yer alan Dale Carnegie Instagram hesabını takip ediyor olma koşulu aranacaktır.
4.2. Ayrıca #iştemutluyu hashtag’i ile paylaşım yapan kullanıcıların yarışmaya dahil olabilmeleri için Instagram hesaplarının açık hesap olması şartı aranacaktır.
5. 20.03.2017 tarihinden, 27.03.2017 tarihi saat 20:00’a kadar sürecek olan yarışmanın kazananları, 31.03.2017 – 07.04.2017 tarihleri arasında sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
6. Kazananlar ile Instagram’dan iletişim bilgileri alındıktan sonra kendileri ile telefon üzerinden iletişime geçilecektir. Bu konuda, kazanan katılımcı tarafından gönderilecek cevabın, 5 gün içinde ulaşmaması halinde bu kişiler ödüle hak kazanamamış sayılacaktır. Kendisine Instagram hesabı ve telefon numarası üzerinden ulaşılamayan katılımcı, Dale Carnegie ve Social Thinks (İlerleyen paragraflarda “Social Thinks” olarak kullanılacaktır.) aleyhinde herhangi bir hak iddia edemez.
7. Dale Carnegie ve Social Thinks, uygulamaya katılım sırasında veya sonraki süreçlerde oluşabilecek teknolojik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
8. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe aykırı bilgilerin kullanılması halinde - ödüle hak kazanmış olması halinde dahi - katılımcının talep hakkı düşer.
9. Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren üyeler, yetkili kişi tarafından uygulamadan çıkarılabilir.
10. Yarışma ile ilgili soru, öneri ve şikayetler, info@socialthinks.com adresine iletilebilir.
11. Dale Carnegie ve Social Thinks önceden haber vermeksizin Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir ve yarışmayı iptal edebilir.
12. Yarışmacı, uygulama aracılığıyla veya Instagram sayfası üzerinden sayfanın, uygulamanın veya yarışmanın işlerliğini her hangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. “Social Thinks”, yarışma boyunca sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı veya kurallara aykırılığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
13. Kullanıcıların yarışma katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta ”Dale Carnegie“ ve “Social Thinks” kayıtları esas alınacaktır.
14. Hediye çeki kuralları sadece yarışmayı kazanan kişi ile paylaşılır.
Gizlilik Koşulları
1. Yarışmacılar, yarışmaya katılım için gerekli olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgilerini Dale Carnegie ve Social Thinks ile paylaşmakta olduğunu kabul eder.
2. Social Thinks, katılımcılardan edindiği veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini, belirtilen temel kurallar ve www.instagram.com internet sitesinin uygulamalara ilişkin genel gizlilik politikası dahilinde sağlayacaktır.
3. Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
4. Bilgiler, güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli ve asgari güvenlik önlemleri alınmaktadır.
5. “Social Thinks”, işbu kurallarda aksi belirtilmedikçe veya işin gereği veya halin icabından verilmesi gerektiği ortaya çıkmadıkça uygulama aracılığıyla edindiği ve/veya kullanıcının beyanettiği bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen durumlarda “Social Thinks”, işbu madde içerisinde belirtilen bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar;
a) Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
b) Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.
6. ‘‘Social Thinks’’ personeli tarafından bilgilere erişim, sayfanın yönetilmesi ve uygulamanın kullanılabilmesi ile sınırlıdır ve görevler ayrılığı prensibi doğrultusunda düzenlenmiştir.
7. Destek hizmetleri almak maksadıyla farklı kişi ve kurumlarla çalışılması durumunda, bu kişi ve kurumların ‘‘Social Thinks’’ gizlilik politikasına uymalarını sağlamaya yönelik bildirimler yapılmaktadır.