Bizden Haberler

Kategori:
 
Sonuçlar: 41 Bulunan Makale(ler)
haber-roi
Dr. Çağlayan Bodur, “ROI Odaklı Eğitim Tasarımında Yeniden Öğrenme”
yelken
Göcek yelken yarışlarını ve Atatürk Kupasını tamamladık. Toplam 61 teknenin katıldığı yarışlarda kendi kategorimizde 4. olduk.
6304421136590071911_n
Peryön 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi'nde Dale Carnegie Akademi standında sizleri ağırlamaktan çok mutlu olduk.
dc
2 Nisan 2016 tarihinde Dale Carnegie Akademi olarak düzenlediğimiz DC Sohbet'16, “İletişim Şahane” teması ile İK Bloggerlarını ağırladı. Bundan sonra düzenli olarak gerçekleştirilecek olan DC Sohbet başlığındaki etkinliklerimizin ilkinde iletişim ve liderlik konularında yeni bir bakış açısı kazandırırken aynı zamanda da çok eğlendik.
PMI_logo1
Project Management Professional (PMP)'ler sertifikalarını güncel tutmak için her üç yıllık dönemde Professional Development Unit (PDU) denilen kredilerden 60 adet toplamak zorundadır. Artık bu kredileri Dale Carnegie Akademi eğitimlerine katılarak edinebileceksiniz.
dilekfaka-ikmomentor
İK Zirvesi Momentor Oturumu
17-18 Şubat 2016
Smart Simplicity İnsan Kaynakları Zirvesi’ne, Çalışanların Gelişim Yolculuğunda Zincirin Son Halkası: MOMENTOR Online Takip Platformu ile Kalıcı Davranış Değişikliği oturumu ile Dale Carnegie Türkiye Genel Müdürü, Dilek Faka konuşmacı olarak yer aldı.
23 Eki, 2015 19:15
Tarihte ilk kez, bizimle aynı zamanda işgücünde beş farklı kuşakların çalışması ile karşı karşıya kalıyoruz. Her nesil kendi benzersiz çalışma tarzı ve değerleri ile karakterizedir. Peki nasıl bir insan geniş bir yelpazedeki çalışanlarına etkin bir lider haline gelir? İşte kuşaklar arası liderlik sanatında ustalık için bazı ipuçları.
Sonuçlar: 41 Bulunan Makale(ler)